Teniso Varžybos

Teniso varžybos vyksta keliais skirtingais lygiais. Populiariausi yra vietinio, apskrities ir regiono lygmens turnyrai, o kiti rimtesni turnyrai vyksta nacionaliniu lygiu. Pradedantiesiems lengviausia dalyvauti teniso varžybose yra Vietinė teniso lyga, kuri apima parke ar bendruomenės centre žaidžiamas rungtynes. Daugelyje teniso vietų taip pat vyksta reguliarios lygos, tačiau jas rasti sunkiau. Štai keletas idėjų, kaip pradėti.

Tenisininkas pirmiausia turi suprasti taisykles. Pirmas padavimas yra tarsi pirmas kalbėjimas pažinčių programoje. Kamuoliukas turi būti valdomas greičiu ir suktis taip, kad jis pirmas pasiektų gavėją. Padavimas yra labai galingas smūgis ir turi būti atliktas tiksliai ir tiksliai. Tai taip pat gali padėti arba sulaužyti tašką. Yra daugybė teniso varžybų rūšių ir kiekvieną iš jų svarbu išmokti. Štai keli įprasti teniso varžybų tipai ir jų taisyklės:

Pirmasis teniso partijos smūgis vadinamas padavimu, kurį inicijuoja žaidėjas paduodamas kamuolį į orą. Padavimas turi nusileisti įstrižai priešais aptarnavimo dėžę. Padavimai gali būti pataikyti per ranką arba po ranka. Padavimas, kuris pataiko į tinklą, vadinamas „leisimu“, o padavimas, kuris paliečia tinklą, laikomas nugalėtoju. Žaidėjas niekada neturėtų pataikyti į „let“, nes padavimo išvyniojimo fazė padidina smūgio galią.

Antrasis smūgis yra priešakinis smūgis. Tenisininkas turi sugebėti pataikyti į kamuolį su gera jėga. US Open pirmasis padavimas yra geriausias žaidimo metimas, o antras padavimas yra geriausias smūgis laimėti Rungtynės. Pirmasis padavimas yra tarsi pirmasis kalbėjimas pažinčių programoje. Antrasis smūgis yra geriausias smūgis, be to, jis yra galingiausias. Trečias potėpis yra atlenkimas.

Serverio padavimas pradeda tašką. Jis arba ji pataikys kamuolį į priešingą aptarnavimo dėžės pusę. Serveris turi turėti pakankamai didelį aptarnavimo greitį, kad pasiektų priešingą aptarnavimo langelį. Šis šūvis yra žinomas kaip smūgis priekyje. Tai gali būti tiek rankinė, tiek po ranka. Leidimas įvyksta, kai serverio padavimas pasiekia tinklą. Let taip pat įvyks, jei serveris praleidžia padavimą, kuris pataikė į tinklą.

Pirmasis padavimas yra smūgio tipas, naudojamas teniso varžybose. Tai labai svarbus smūgis, nes jis pradeda tašką. Padavėjas išmeta kamuolį į orą ir nukreipia jį į priešingą aptarnavimo langelį. Padavėjas gali pataikyti kamuolį ranka arba ranka. Tegu yra tada, kai padavimas pataiko į tinklą. Tai pats galingiausias šūvis, kuris prideda daug galios. Tačiau tai taip pat yra svarbiausia.