Teniso Lažybų Tipai

Teniso lažybos yra populiarios ištisus metus, todėl galite atlikti keletą skirtingų lažybų tipų. Galite atlikti statymą dėl vienetų, dvejetų, žaidėjų grupės ar turnyro nugalėtojo. Norėdami atlikti statymą, turite pasirinkti turgų ir žaidimą. Tada turite nuspręsti, kiek statyti už kiekvieną. Galimi keli skirtingi statymų tipai, todėl svarbu suprasti skirtingas parinktis. Pateikiame kai kurių dažniausiai pasitaikančių teniso statymų tipų apžvalgą.

Teniso lažybose yra keletas skirtingų lažybų tipų. Vienas iš jų yra tiesioginis statymas, pagrįstas žaidėjo laimėjimo turnyre šansais. Šis statymo tipas yra labiausiai paplitęs ir siūlo nuosekliausius išmokėjimus. Šansai paprastai būna žinomi gerokai prieš įvykį ir dažnai galite lengvai rasti tikimybę laimėti. Labiausiai paplitęs teniso lažybų tipas yra tiesioginis statymas.

Prop statymai yra statymai, kurie neturi konkretaus rezultato. Vietoj to, jūs lažinate dėl įvairių rezultatų. Tenise rekvizito statymai yra statymai dėl kitų rezultatų. Pavyzdžiui, galite statyti už teniso rungtynių nugalėtoją arba galite statyti, ar tam tikras žaidėjas laimės ar pralaimės partiją. Šio tipo statymai yra pagrįsti daugeliu kintamųjų ir reikalauja daug tyrimų.

Teniso lažybose galite statyti, kas laimės teniso rungtynes. Statydami, kas laimės rungtynes, galite padidinti savo šansus laimėti rungtynes. Be to, taip pat galite atlikti statymą, kas laimės, jei žaidėjas surinks daugiausiai taškų. Be to, galite atlikti statymą, ar žaidėjas sužais tam tikrą žaidimų skaičių, ar ne. Statymas gali būti paprastas arba sudėtingas, tačiau žaidimo rezultatas gali nulemti jūsų uždirbtą pinigų sumą.

Taip pat galite atlikti statymą dėl teniso rungtynių baigties. Galite statyti už konkretaus žaidimo laimėtoją. Jei turite favoritą, statysite už jo pergalę. Kitu atveju galite statyti dėl favorito negalios. Gauti šansai priklauso nuo žaidėjų jėgos. Jei favoritas žaidžia rungtynes, galite atlikti statymą už kitą komandą, kad išvengtumėte lygiųjų. Galite peržiūrėti teniso lažybų patarimus, kad gautumėte idėjų, kaip lažintis dėl teniso rungtynių nugalėtojų.

Tada yra rungtynių statymai, panašūs į pinigų liniją ir tiesioginius statymus. Tačiau jie sutelkia dėmesį į vieną žaidimą, o ne į visą teniso turnyrą. Rungtynėse šansai priklauso nuo to, kuri pusė turėtų laimėti, ir yra pagrįsti dviejų komandų pergalės tikimybe. Paprastai šansai favoritui yra mažesni nei žemesnio lygio. Jei norite lažintis dėl teniso rungtynių nugalėtojo, turėtumėte ištirti lažybų tipus.