Teniso Lažybų Parinktys

Yra daug būdų, kaip atlikti statymus teniso rungtynių metu. Galite pasirinkti statyti per/mažesnį statymą už bendrą rungtynių partijų arba setų skaičių. Taip pat galite pasirinkti statyti už vienetų rungtynių nugalėtojus. Statymas už vienetų rungtynes ​​priklauso nuo to, kiek partijų yra sužaista. Vienetuose turite numatyti setų skaičių ir žaidimų skaičių rinkinyje. Galite statyti statymą už pavienio žaidimo nugalėtoją, jei manote, kad tai bus daugiau nei vienas setas.

Jei statote teniso rungtynes, turite įsitikinti, kad žinote kiekvieno žaidėjo koeficientus. Pirmojo rinkinio koeficientai dažniausiai yra geriausi žaidėjams, turintiems didelę teniso patirtį. Sunkiausia iškviesti antrąjį setą. Pagrindiniame žaidime pasaulio lyderis gali susidurti su 527 numeriu. Jums gali pasisekti, kad statysite lygiąsias, bet galite prarasti pinigus statydami lygiąsias.

Kita galimybė statyti tenisą yra per/nepakankamų žaidimų rinkoje. Tokiu atveju turite pasirinkti per/žemesnį pasirinkimą ir statyti už bendrą sužaistų žaidimų skaičių. Pavyzdžiui, jei prieš šešis mėnesius iki turnyro statote „US Open“ nugalėtoją, galite statyti už šį rezultatą. Šio tipo statymus ypač sunku nuspėti, kai turnyras bus taip toli ateityje. Galite statyti, pavyzdžiui, už US Open nugalėtoją, nors tai sunku padaryti iš anksto.

Taip pat galite statyti už aiškų teniso rungtynių nugalėtoją. Tai yra labiausiai paplitęs teniso lažybų tipas. Norėdami progresuoti, turite pasirinkti aiškų nugalėtoją. Jei ieškote paprasto būdo pastatyti statymą dėl teniso rungtynių, geriausias pasirinkimas yra tiesioginis nugalėtojo koeficientas. Šie koeficientai paprastai būna prieinami gerokai prieš įvykį. Jums nereikia statyti už lygiąsias arba pralaimėti, jei ieškote laiminčio derinio.

Jei norite statyti už žaidėją teniso rungtynėse, galite pasirinkti aiškų nugalėtoją. Aiškus nugalėtojas reiškia, kad žaidėjas laimės žaidimą visuose žaidimuose. Jei ieškote turnyro su konkurencingesniais koeficientais, teniso rungtynių statymai dėl handikapo yra puikus būdas atlikti statymą už konkretų žaidėją. Jei statote už bendrą žaidėjo žaidimų skaičių, norėsite statyti už bendrą žaidėjo laimėtų žaidimų skaičių.

Nors galite lažintis dėl teniso rungtynių, geriausia laimėtoją pasirinkti pagal bendrą jų reitingą. Populiaresni statymai yra aiškūs kiekvienos rungtynės nugalėtojai. Tai lengviausias teniso rungtynių statymo tipas. Sudėtingesnėse rungtynėse galite apsvarstyti galimybę lažintis dėl žaidimo nugalėtojo. Galiausiai turėtumėte nuspręsti, dėl ko statysite.