Lažybos dėl Teniso Varžybų

Yra daug teniso lažybų tipų. Populiariausias lažybų tipas yra tiesioginis statymas, kuris stato už mačo nugalėtoją eilėse. Kitas tipas yra nelyginis/lyginis žaidimo statymas, kuris stato, kiek partijų žaidėjas laimės per vieną setą. Taip pat yra įvairių lažybų rinkų, pvz., daugiau/mažesnių lažybų rinka, kuri stato pagal rungtynių „Tiebreak“ skaičių.

Panašus statymas į tiesioginį lažybas yra viso žaidimų statymas, kai žaidėjai gali statyti už setų skaičių teniso rungtynėse. Dažniausia Over/Under vertė yra 2,5, o tai yra gana standartinė suma už geriausią iš trijų rungtynių. Jei per rungtynes ​​žaidžiami trys ar daugiau setų, tai yra laimėtas statymas. Pavyzdžiui, jei du žaidėjai turi tiek pat žaidimų viename rinkinyje, jie bus laikomi nepalankiais žaidėjais.

Yra daug kitų teniso lažybų variantų, tačiau geriausi yra tie, kurie apima žaidimo sumą ir bendrą sumą. Over/Under yra populiari rinka, kurioje pasirenkamas rinkinių skaičius rungtynėse. Rungtynėse „Geriausias iš trijų“ daugiau/mažesnis yra 2,5, o geriausio iš penkių – 4,5. Bet kuriuo atveju jūs statote dėl setų skaičiaus, kurį sužais varžybos.

Trečias teniso lažybų variantas yra bendras žaidimų statymas. Kaip ir viso žaidimo suma, statymai virš/mažesni apima setų skaičiaus pasirinkimą teniso rungtynėse. Dažniausia Over/Under reikšmė yra 2,5, o tai reiškia, kad žaidėjas turi laimėti bent tris setus, kad statymas būtų sėkmingas. Taip pat gali būti statymas virš/mažesnis. Statymas Virš/Mažiau yra puikus būdas statyti teniso rungtynes.

Kita galimybė yra naudoti žaidėjų reitingą. Žaidėjo reitingas gali būti geras rodiklis nustatant, kurie žaidėjai laimės tam tikrame renginyje. Tačiau neturėtumėte statyti už žaidėją vien pagal jo uždirbtus taškus. Neprotinga statyti už ką nors pagal jo reitingą, o tam tikro žaidimo šansai gali būti per dideli. Tenise yra daugybė kitų teniso lažybų variantų, įskaitant tiesioginės transliacijos ir lažybų už varžovą derinį.

Be sporto lažybų, galite atlikti statymus ir dėl žaidėjų reitingų. Tikimybę nustato lažybų tarpininkai. Kai esate pradedantysis, galite susipainioti su įvairių tipų teniso statymų taisyklėmis ir sąlygomis. Nepaisant to, teniso lažybos nėra taip sudėtingos, kaip atrodo. Pasirinkę tinkamą žaidėją, galite padidinti savo šansus laimėti statymą. Šansai taip pat rodo kiekvieno žaidėjo stiprybę ir silpnumą.